KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14665105
nr 1466 5105
Jan Sigfrid Alfons Carlsson
(1900-1985), Sverige
Oljemålning, Jan Sigfrid Alfons Carlsson (1900-1985) Sverige. Signerad, daterad 51, fiskebåtar. Olja på pannå, 49x60cm, yttermått inklusive ram: 64x75cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:54:55
5/5 09:38:17
Jan Sigfrid Alfons Carlsson
Läs mer om Jan Sigfrid Alfons Carlsson